Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja prowadzi działalność na rzecz: 1 . dzieci i młodzieży; 2 . osób samotnie wychowujących dzieci; 3 . osób, które znalazły się trudnej sytuacji życiowej lub materialnej; 4 . osób niepełnosprawnych; 5 . ochrony ludzi, zwierząt i przyrody; 6 . Osób, podmiotów i instytucji działających na rzecz osób wymienionych w pkt 1 – 5 . Fundacja prowadzi działalność o charakterze pożytku publicznego w zakresie realizacji następujących celów: 1 . niesienie pomocy społecznej, w tym pomocy dzieciom i młodzieży, zwłaszcza pochodzących z rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej oraz wyrównywania szans tych osób i rodzin; 2 . świadczenie pomocy społecznej na rzecz osób samotnie wychowujących dzieci; 3 . organizacja i wspieranie przedsięwzięć mających za przedmiot min.: naukę, edukację, oświatę, wychowanie, rozwój, wypoczynek, sport; 4 . prowadzenie działalności w zakresie ochrony i promocji zdrowia oraz zdrowego trybu życia i uprawiania sportów; 5 . wszechstronne działalność na rzecz dzieci i młodzieży, zwłaszcza chorych i niepełnosprawnych; 6 . wszechstronnej działalność na rzecz osób niepełnosprawnych; 7 . przeciwdziałanie patologiom społecznym; 8 . ochronie interesów oraz przeciwdziałanie naruszenie prawa osób, podmiotów oraz dóbr o których mowa w § 9 .

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000343873
  • e-mail: fundacja.ibis@op.pl
  • Telefon: 784691268
  • Adres: UL. KRASZEWSKIEGO 19, 76-100 SŁAWNO

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję