Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego oddział Beskid jest: 1 . wychowywanie społeczeństwa, zwłaszcza młodzieży dla idei poznawania, umiłowania i ochrony gór, 2 .wykorzystywanie i popularyzowanie walorów przyrodniczych, kulturowych, estetycznych i wychowawczych obcowania z górami, ich mieszkańcami i turystami, 3 . ochrona i ratowanie środowiska naturalnego i krajobrazu ziem górskich, oraz dziel kultury duchowej i materialnej ich mieszkańców, 4 . inspirowanie i popieranie badań naukowych, poczynań twórczych i kulturowych związanych z górami i aktywnością człowieka w górach. 5 . sprzyjanie regionalizmowi oraz kulturze polskich ziem górskich, 6 . upowszechnianie wiedzy o górach i historii ziem górskich, poznania gór, ochrony ich wartości oraz idei kultury turystyki górskiej ze szczególnym uwzględnieniem Tatr, 7 . tworzenie i praktyczne rozwijanie modelu turystyki, szczególnie górskiej, jako formy czynnego wypoczynku i racjonalnego kontaktu z przyrodą, promowanie zdrowego stylu życia i profilaktyki uzależnień, kultury fizycznej, a nadto kultury i tradycji narodowych.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000343564
  • www: www.pttns.pl
  • e-mail: aaloj@wp.pl
  • Telefon: 18 444 29 22
  • Adres: UL. SOBIESKIEGO 14A/2, 33-300 NOWY SĄCZ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję