Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

wspieranie działalności domów, ośrodków, instytucji kultury mniejszości narodowych w szczególności kultury prawosławnej na terenie RP, działalność charytatywna w ramach pomocy społecznej, organizowanie wsparcia dla placówek szkolnych i przedszkolnych mniejszości narodowych i wyznaniowych, wspieranie działalności prawosławnych organizacji religijnych.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000340500
  • e-mail: marckuz84@interia.pl
  • Telefon: 504253988
  • Adres: UL. REJTANA 24, 17-100 BIELSK PODLASKI

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję