Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem działania towarzystwa jest: 1 .Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu 2 .Wspieranie rozwoju sportu i wychowania fizycznego we wszystkich jego formach 3 .Stały rozwój poziomu sportowego prowadzonej sekcji kobiecej piłki nożnej, sekcji halowej piłki nożnej mężczyzn (futsal) oraz sekcji halowej piłki nożnej kobiet (futsal) 4 .Organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych 5 .Udział w państwowym i wewnątrzorganizacyjnym systemie zawodów sportowych 6 .Kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości swoich członków poprzez uczestnictwo w realizacji zadań towarzystwa.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję