Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizowanie i finansowanie śr.opieki paliatywnej , programu wsparcia w żałobie polegajacego na pomocy świadczonej przez psychologów, lekarzy,duchownych oraz innych specjalistów oraz organizowanie innych form terapii. Współpraca w celu rozwoju opieki paliatywnej z organizacjami pozarządowymi, inst.naukowymi i innymi organizacjami działajacymi na rzecz nieuleczalnie chorych.Organizowanie konferencji,kursów w dziedzinie opieki paliatywnej dla personelu, pracowników hospicjów oraz innyc osób zainteresowanych zagadnieniem opieki paliatywnej zwłaszcza dla wolontariuszy.Poszukiwanie srodkó na realizację celów statutowych Fundacji m.in. poprzez zawieranie umów z NFZ

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję