Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . planowanie i organizowanie pozalekcyjnego życia sportowego uczennic - zawodniczek w oparciu o możliwości obiektowe i sprzętowe Zespołu Szkół Nr 1 , pomoc organizacyjną i materialną rodziców i sympatyków Klubu oraz zarządzanie posiadanym sprzętem dbając o jego rozbudowę i konserwację, 2 . angażowanie wszystkich uczennic - zawodniczek do różnorodnych form aktywności ruchowej, gier i zabaw dostosowanych do wieku, stopnia sprawności i zainteresowań sportowych, 3 . ustalanie programów i kierunków rozwoju Klubu oraz realizowanie zadań wynikających z przyjętych programów, 4 . organizowanie sekcji sportowych, szkolenia sportowego, otaczanie opieką uczennic - zawodniczek oraz stwarzanie dogodnych warunków dla rozwoju sportu, 5 . propagowanie rozwoju kultury fizycznej poprzez organizację działalności sportowej ze szczególnym uwzględnieniem funkcji zdrowotnych, 6 . współdziałanie w zakresie rozwoju różnych dyscyplin sportu oraz aktywnych form wypoczynku z właściwymi instytucjami i organizacjami, 7 . organizowanie imprez z zakresu masowej kultury fizycznej oraz uczestniczenie w imprezach sportowych organizowanych na obszarze działania samorządu terytorialnego i poza nim w celu wszechstronnego rozwoju ich sprawności fizycznej i umysłowej, 8 . kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości poprzez uczestnictwo w realizacji zadań sportowych Klubu, 9 . prowadzenie działalności sportowej, rekreacyjnej i turystycznej wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, 10 . upowszechnianie kultury fizycznej, sportu i turystyki oraz promocja zdrowia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję