Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Fundacji jest upowszechnianie i popularyzacja ochrony zdrowia ludzkiego i działania na rzecz walki z autyzmem rozumiane jako wsparcie działań samorządowych mających na celu stworzenie chorym bazy materialnej do leczenia i dbałości o zdrowie poprzez dostępne i zgodne z prawem działania terapeutyczne. oraz obcowanie z dziką przyrodą . Fundacja podejmować będzie inicjatywy edukacyjne i oświatowe w sferze ochrony zdrowia współobywateli zmierzające do budowania trwałych podstaw społeczeństwa obywatelskiego Regionu poprzez eliminowanie uprzedzeń i warunków do akceptacji przez społeczeństwo chorych. Poprzez rewalidację skorelowaną merytorycznie z rehabilitacją Fundacja dążyć będzie do takiego usprawniania psychicznego społecznego i zawodowego dzieci ,młodzieży dorosłych będących ofiarami chorób i wypadków.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000305559
  • e-mail: pcoffice.kasia@onet.pl
  • Telefon: 660245779
  • Adres: UL. RZĘSNA 1 A/203, 80-716 GDAŃSK

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję