Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

PSYCHOTERAPIA I PROMOCJA ZDROWIA PSYCHICZNEGO, DIAGNOSTYKA PSYCHOLOGICZNA DZIECI I OSÓB DOROSŁYCH, PRACA WYCHOWAWCZA WSRÓD DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, WSPARCIE DLA TWORZENIA I FUNKCJONOWANIA POZASZKOLNYCH FORM INTEGRACJI SPOŁECZNEJ MŁODZIEŻY, DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ ROZWOJU NAUKOWEGO I RELIGIJNEGO, PRZECIWDZIAŁANIE WYKLUCZENIU SPOŁECZNEMU OSÓ0c355 AKTYWIZACJA ZAWODOWA OSÓB BEZROBOTNYCH I ZAGROŻONYCH WYKLUCZENIEM SPOŁECZNYM, PROMOCJA I WSPIERANIE WOLONTARIATU W ZAKRESIE OSÓB WYKLUCZONYM LUB ZAGROŻONYM WYKLUCZENIEM SPOŁECZNYM, DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNO OPIEKUŃCZA, AKTYWIZACJA ZAWODOWA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, W TYM Z ZA0c068RZENIAMI PSYCHICZNYMI, DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ INTEGRACJI SPOŁECZNEJ I ZAWODOWEJ, DZIAŁALNOŚĆ OŚWIATOWO KULTURALNA, PROWADZENIE I UPOWSZECHNIANIE BADAŃ W ZAKRESIE ROZSTRZYGNIĘCIA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH, WSPÓŁDZIAŁANIE Z INNYMI JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI WYDZIELONYMI W RAMACH STRUKTUR ARCHIDIECEZJI BIAŁOSTOCKIEJ I POZA STRUKTURĄ, ŚWIADCZENIE POMOCY PRAWNEJ OSOBOM DOTKNIĘTYM PRZEMOCĄ W RODZINIE ORAZ OSOBOM WYMAGAJACYM POMOCY PRAWNEJ, BĘDĄCYM W TRUDNEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000305214
  • e-mail: mradaszkiewicz@wp.pl
  • Telefon: 600318851
  • Adres: UL. WARSZAWSKA 50, 15-077 BIAŁYSTOK

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję