Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

FUNDACJA WSPIERANIA EDUKACJI MŁODZIEŻY WIEJSKIEJ została ustanowiona przez Stefana Rachwalskiego.

Historia naszej organizacji ma swoje początki w Fundacji im. Zofii i Władysława Pokusów Wspierania Edukacji Młodzieży Wiejskiej, która powstała w 1998 roku. Należy w tym miejscu dodać, że Fundacja ta została założona przez Władysława i Zofię Pokusów z prywatnych środków, które stanowiły ich dorobek życia. Byli to obywatele kanadyjscy pochodzenia polskiego.

W ramach dotychczasowej działalności tych Fundacji zostało udzielonych 533 stypendia naukowe dla studentów z 51 polskich uczelni.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję