Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .Nieodpłatne wspieranie i świadczenie opieki paliatywnej nad dziećmi , młodzieżą i młodymi dorosłymi ze schorzeniami ograniczajacymi życie i ich rodzinami. 2 .Nieodpłatne wspieranie w żałobie rodzin dzieci ,młodzieży i młodych dorosłych, którzy zmarli z powodu innych przyczyn niż schorzenia ograniczajace życie. 3 .Nieodpłatne rozwijanie i wprowadzanie modelu domowej opieki paliatywnej nad dziecmi , młodzieżą i młodymi dorosłymi w Polsce i za granicą. 4 .Nieodpłatne wspieranie i świadczenie działalności rehabilitacyjnej i profilaktycznej na rzecz dzieci , młodzieży i młodych dorosłych niepełnosprawnych 5 .Prowadzenie działalności edukacyjnej w zakresie zgodnym z celami Fund

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję