Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . PODEJMOWANIE I REALIZACJA RÓŻNORODNYCH DZIAŁAŃ PRZYCZYNIAJĄCYCH SIĘ DO WSPIERANIA OSÓ0011 NIEPEŁNOSPRAWNYCH I ICH RODZIN, ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM DZIECI I MŁODZIEŻY Z ZA0c068RZENIAMI ROZWOJU MIESZCZĄCYMI SIĘ W GRUPIE TZW. SPEKTRUM ZA0c068RZEŃ AUTYSTYCZNYCH; 2 . DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA NA RZECZ RODZIN DZIECI Z ZABURZENIAMI ROZWOJU; 3 . DZIAŁANIE NA RZECZ DZIECI Z ZA0c068RZENIAMI ROZWOJU; 4 . OCHRONA I PROMOCJA ZDROWIA; 5 . SKUPIENIE WOKÓŁ IDEI FUNDACJI TWÓRCÓW, PRZEDSTAWICIELI NAUKI I MEDYCYNY, SYMPATYKÓW W KRAJU I ZA GRANICA.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję