Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Celem Stowarzyszenia jest prowadzenie działalności na rzecz społeczności lokalnej, jak również swoich członków w sferze zadań publicznych w zakresie kultury fizycznej i sportu zwłaszcza w zakresie inicjowania, wspierania i pomocy w przedsięwzięciach związanych z narciarstwem. 2 . Celem nadrzędnym Stowarzyszenia jest przygotowanie młodych zawodników do startu w zawodach Młodzieżowego Pucharu Polski oraz do Kadry Polski Juniorów.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000286646
  • e-mail: exigo@onet.pl
  • Adres: UL. WADOWICKA 8Z, 30-415 KRAKÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję