Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasza strona www: www.rehabilitacjaopole.pl


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Rozwijamy się aktywnie już od 2006 roku – od tego czasu codziennie działamy na rzecz osób chorych i z niepełnosprawnościami. Pomagamy dzieciom, dorosłym oraz osobom starszym, wpieramy także ich rodziny - robimy wszystko, by nie zostali z problemami sami.

Wyróżnia nas specjalistyczna wiedza. Uzyskujemy dofinansowanie wykorzystując wieloletnie doświadczenie. Pomagamy uzyskać pieniądze na rehabilitację i leczenie.

Niepozorne złotówki pozwalają realizować marzenia i złamać bariery które tworzy choroba.
Objęliśmy opieką ponad 550 Podopiecznych i liczba ta cały czas rośnie! Zebraliśmy ponad 20 mln złotych, które pomogły przezwyciężyć problemy finansowe. Dzięki temu możemy działać na szeroką skalę i odpowiadać na potrzeby naszych Podopiecznych.

Nasze biuro znajduje się w Opolu, ale obejmujemy opieką osoby z całego kraju.
Razem z nami możesz realnie pomagać. Twój 1% ma wpływ na zdrowie innych, wykorzystaj go dobrze!

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję