Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Pomoc dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej poprzez rehabilitację, terapię psychologiczno - pedagogiczno - logopedyczną i zajęcia kulturalno - oświatowe; 2 . Pomoc psychologiczna, fizyczna i materialna członkom stowarzyszenia znajdującym się w trudnej sytuacji bez względu na wyznanie i światopogląd; 3 . Utworzenie i prowadzenie ośrodka rewalidacyjno wychowawczego w Wągrowcu o nazwie "Ośrodek Rehabilitacyjno - 0źukacyjno - Wychowawczy dla dzieci i młodzieży głównie ze sprzężonymi niepełnosprawnościami"; 4 . Pomoc w zaopatrzeniu w sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej; 5 . Organizowanie spotkań integracyjnych, okolicznościowych, turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej; 6 . Wypoczynek dla dzieci i młodzieży z rodzin dotkniętych niepełnosprawnością; 7 . Organizowanie spotkań i poradnictwa dla rodziców w zakresie radzenia sobie z niepełnosprawnością ich dziecka; 8 . Wyszukiwanie rodzin, które mają dzieci niepełnosprawne, proponowanie współpracy oraz pomocy w rehabilitacji, edukacji i wychowaniu; 9 . Przyznawanie nagród dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej za ich osiągnięcia; 10 . Działalność oświatowa, aktywizowanie zawodowe osób i rodzin dotkniętych niepełnosprawnością; 11 . Współpraca z władzami samorządowymi, z instytucjami, organizacjami, fundacjami, pokrewnymi stowarzyszeniami i osobami w kraju i zagranicą, których działania są zbieżne z celami Stowarzyszenia; 12 . Gromadzenie i właściwe wykorzystanie środków finansowych i rzeczowych przekazanych na rzecz stowarzyszenia.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000272423
  • e-mail: bonafides1@gmail.com
  • Telefon: 672621286
  • Adres: UL. TASZAROWO 9, 62-100 WĄGROWIEC

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję