Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Edukacja i upowszechnianie kultury. 2 . Propagowanie i podejmowanie inicjatyw sprzyjających rozwojowi Stowarzyszenia. 3 . Wspieranie wszelkich działań zmierzających do doskonalenia i podnoszenia poziomu artystycznego solistów i zespołów. 4 . Rozsławianie placówki poprzez umożliwienie występów zespołów i solistów na fastiwalach, konkursach i koncertach o randze regionalnej i ogólnopolskiej. 5 . Promocja kultury i sztuki w kraju. 6 . Współdziałanie z organizacjami o podobnych celach upowszechniania kultury. 7 . Działalność pedagogiczna wychodząca naprzeciw zapotrzebowaniom środowiska w zakresie edukacji artystycznej. 8 . Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu i dyskryminacji. 9 . Działalność charytatywna.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję