Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest działanie na rzecz niepełnosprawnych i ich opiekunów w życiu społecznym i zawodowym w szczególności poprzez 1 . Wykorzystywanie potencjału osób niepełnosprawnych w pełnieniu ról społecznych. 2 . Przeciwdziałanie wykluczeniu osób niepełnosprawnych z życia zawodowego i społecznego. 3 . Zmianę negatywnych postaw i uprzedzeń wobec osób niepełnosprawnych. 4 . Upowszechnianie dobrej i sprawdzonej praktyki w zakresie rehabilitacji zawodowej i społęcznej osób niepełnosprawnych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję