Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Przedmiotem działania Klubu jest organizacja i upowszechnianie sportu masowego i kwalifikowanego szczególnie wśród mieszkańców gminy Samborzec. 2 . Klub szczególnie wyróżnia w swych działaniach organizowanie i propagowanie sportu wśród młodzieży. Klub prowadzi głównie wśród mieszkańców gminy Samborzec, a także ich rodzin i innych osób działalność sportową i wychowawczą mającą na celu: zapewnienie możliwości udziału w sporcie masowym, zaś młodzieży uprawianie sportu wyczynowego, kształtowanie wśród swych członków i innych osób wartości moralnych i etycznych, integrację głównie mieszkańców gminy Samborzec poprzez organizację widowisk sportowych stanowiących formę rekreacji i wypoczynku po pracy.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję