Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Tworzenie warunków umożliwiających osobom niepełnosprawnym w szczególności dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym z Zespołem Downa w zdobywaniu umiejętności życiowych, w kształceniu. Integracja ze społeczeństwem. Działania przeciwko wykluczeniu społecznemu osób z Zespołem Downa. Aktywizacja społeczna rodzin osób niepełnosprawnych. Wspieranie inicjatyw społecznych do wzbogacania możliwości edukacyjnych dzieci i młodzieży. Stworzenie rodzicom warunków wymiany doświadczeń z pedagogami, psychologami, terapeutami, lekarzami- specjalistami. zainteresowanie społeczeństwa problemami osób niepełnosprawnych w szczególności osób z Zespołem Downa. Prowadzenie placówek oświatowych integracyjnych przyjaznych osobom niepełnosprawnym.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję