Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest prowadzenie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych umysłowo, osób z zaburzeniami psychicznym oraz innych osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, poprawa jakości życia, rewalidacji i edukacji tych osób oraz stwarzanie szansy na ich lepsze funkcjonowanie i integrację w społeczeństwie, w szczególności : a- działania edukacyjno-rewalidacyjne - propagowanie i rozwijanie nowoczesnych form i metod edukacji i rewalidacji - prowadzenie zajęć w tym zakresie b- promowanie kultury fizycznej i sportu osób niepełnosprawnych c- wspieranie aktywności twórczej osób i promowanie uczestnictwa osób niepełnosprawnych w życiu kulturalnym i społecznym d- wsparcie i pomoc rodzinom i opiekunom wychowującym dzieci niepełnosprawne e- upowszechnianie i ochrona praw osób niepełnosprawnych umysłowo oraz zaburzeniami psychicznymi i zagrożonych wykluczeniem społecznym. - współpraca z organizacjami i instytucjami działającymi na rzecz praw osób niepełnosprawnych - wspieranie i ochronę działań na rzecz tych osób.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000245833
  • e-mail: swiatnadziei@wp.pl
  • Telefon: 508989520
  • Adres: UL. RUSKA 46A/LU 33, 50-079 WROCŁAW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję