Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Do podstawowych celów Stowarzyszenia należą: A. działanie na rzecz rozwoju miasta Szczecin i społeczności miejskiej; 0c358 działanie na rzecz rozwoju infrastruktury rowerowej oraz świadomości proekologicznej społeczeństwa; C. działanie na rzecz budowy infrastruktury sprzyjającej użytkowaniu roweru; D. propagowanie alternatywnych środków zrównoważonego transportu; E. edukacja oraz wychowanie w zakresie ekologii i zrównoważonego transportu; F. organizowanie imprez o charakterze sportowym, turystycznym lub kulturalnym; G. promocja i upowszechnianie sportu, turystyki i zdrowia; H. działalność na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego; I. działalność w sferze przeciwdziałania patologiom społecznym; J. działalność wspomagająca pracę osób odpowiedzialnych za tworzenie infrastruktury rowerowej; K. rozwijanie kontaktów i współpracy między społeczeństwami, organizacjami o podobnym profilu, na rzecz realizacji celów statutowych; L. działanie na rzecz poprawy dobra społecznego i jego zrównoważonego rozwoju; M. promocja efektywnej współpracy sektora pozarządowego z jednostkami administracji, w tym administracji publicznej, a także z innymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi. N. działalność na rzecz osób niepełnosprawnych; O. działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym; P. działalność wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych; R. działalność na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży; S. promocja i organizacja wolontariatu; T. działalność na rzecz organizacji pozarządowych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję