Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem nadrzędnym Stowarzyszenia jest prowadzenie działalności na rzecz wszechstronnej aktywizacji intelektualnej, psychicznej i fizycznej osób starszych i osób niepełnosprawnych aby mogły funkcjonować i godnie egzystować we wszystkich obszarach życia społecznego a celem szczegółowym jest umożliwienie rozwijania zainteresowań, aktywnego spędzania czasu wolnego, profilaktyka zdrowotna połączona z szeroką gamą zajęć ruchowych oraz udział w życiu społecznym starszych mieszkańców Szczecina, szczególnie zagrożonych marginalizacją i wykluczeniem społecznym. Staramy się sprostać zadaniu niesienia pomocy osobom, aby mogły funkcjonować i godnie egzystować we wszystkich obszarach życia społecznego. Nasza troska i niesienie pomocy skierowane są do osób starszych, a także bezrobotnych poprzez prowadzenie dziennego ośrodka i umożliwienie korzystania z: możliwość czytania książek ( z możliwością wypożyczenia), Nauka internetu wraz z założeniem i nauczeniem korzystania z poczty e- mail, udostępnianie w godzinach otwarcia Ośrodka korzystania z internetu wszystkim zainteresowanym seniorom w czasie nie prowadzenia nauki, Zajęcia gimnastyczne na sali z rehabilitantem Zajęcia gimnastyczne w basenie z rehabilitantem Zajęcia tańca latynoamerykańskiego Zajęcia artystyczno- terapeutyczne Nauka języka niemieckiego Wyjścia do teatru, kina Wycieczki integracyjno-krajoznawcze, Spotkania z Radnymi Szczecina, Organizacja imprez typu Dzień 0dbci, walentynki, tłusty czwartek, śledzik, Święto Kobiet, Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Seniora, Andrzejki ale także urodzin naszych podopiecznych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję