Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

0000 Propagowanie i tworzenie adopcyjnego rodzicielstwa dla dzieci osieroconych, potrzebujących wydolnej wychowawczo rodziny. 0000 Udzielanie wszechstronnej pomocy rodzinom. 0000 Prowadzenie działań profilaktycznych zapobiegających niepowodzeniom rodzinnym. 0000 Popularyzacja idei mediacji rodzinnej i społecznej. 0000 Propagowanie, wspieranie i organizowanie modelu polityki społecznej dotyczącej dzieci i rodzin obowiązującego w Unii Europejskiej

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję