Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- ORGANIZOWANIE WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ, - ORGANIZOWANIE ZAJĘĆ REHABILITACYJNYCH I WYPOCZYNKOWYCH, - WSPIERANIE DZIAŁALNOŚCI ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY, - DOFINANSOWANIE ZAKUPU LEKÓW I SPRZĘTU MEDYCZNEGO DLA OSÓ0011 NIEPEŁNOSPRAWNYCH, - POMOC W ZAKRESIE ORGANIZOWANIA ZAWODÓW, KONKURSÓW, SZKOLEŃ , KURSÓW I SPOTKAŃ, - INNE DZIAŁANIA W ZAKRESIE UPOWSZECHNIANIA KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU, - DZIAŁANIA NA RZECZ POŻYTKU PUBLICZNEGO I WOLONTARIATU

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję