Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- opieka nad zwierzętami oraz program sterylizacji zwierząt domowych , odławianie zwierząt do sterylizacji , dowóz zwierząt na zabiegi do przychodni weterynaryjnych na zabiegi sterylizacji , opieka nad zwierzętami w okresie po zabiegu sterylizacji , opieka nad zwierzętami , które nie mogą samodzielnie funkcjonować , dokarmianie , podawanie leków , dowożenie na zabiegi pomoc kotom wolnobytującym , dokarmianie , leczenie , sterylizacja , odławianie w celu leczenia , poddania sterylizacji ; adopcje bezdomnych zwierząt , odławianie , socjalizacja zwierząt żyjących na wolności ; leczenie bezdomnych zwierząt , również poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych ; działalność edukacyjna z zakresu sterylizacji i ograniczania bezdomności zwierząt

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję