Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 \) Popularyzacja, uczestnictwo, rozwój i organizacja sportu, rehabilitacji, rekreacji, turystyki i innych form mających na celu doskonalenie sprawności psychofizycznych na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych. 2 ) Reprezentowanie sportu lokalnego na zawodach i rozgrywkach różnego szczebla. 3 ) Wszechstronna rehabilitacja osób niepełnosprawnych poprzez zajęcia sportowo-rehabilitacyjne oraz inne zajęcia o charakterze terapeutycznym. 4 ) Czynny udział w życiu sportowym, kulturalnym i społecznym regionu Chojnic.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję