Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . OPIEKA DOMOWA I STACJONARNA NAD OSOBAMI W STANACH TERMINALNYCH I ICH RODZINAMI. 2 . PROMOWANIE FILOZOFII I POSTAW OPIEKI PALIATYWNEJ. 3 . KSZTAŁCENIE OSÓ0011 ZAINTERESOWANYCH (NP. LEKARZY, PIELĘGNIAREK,PSYCHOLOGÓW)W DZIEDZINIE OPIEKI PALIATYWNEJ. 4 .SZKOLENIE ZESPOŁÓW SPRAWUJĄCYCH OPIEKĘ PALIATYWNĄ. 5 . ORGANIZOWANIE ORAZ UDZIAŁ W ZJAZDACH, SYMPOZJACH, KURSACH, SPOTKANIACH NAUKOWYCH I SZKOLENIOWYCH, TAK W KRAJU JAK I ZA GRANICĄ. 6 .POPIERANIE INNYCH DZIAŁAŃ MAJĄCYCH NA CELU ZAPEWNIENIE CHORYM OPIEKI SPRAWOWANEJ PRZEZ PRZESZKOLONE ZESPOŁY 7 . NABÓR I SZKOLENIE WOLONTARIUSZY.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję