Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest realizacja zadań z zakresu pomocy społecznej, edukacji, rehabilitacji, kultury, w tym mi: 1 .Stwarzanie warunków do stymulacji rozwoju poprzez odpowiednią opiekę, leczenie, usprawnianie, udzielanie wsparcia osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom. 2 .Organizowanie wzajemnej pomocy w trudnych warunkach życiowych 3 Stwarzanie warunkow do samokształcenia członków 4 .Organizowanie placówek opiekuńczych 5 .Promocja pracy i terapii z osobami niepełnosprawnymi 6 .Szerzenie wiedzy na temat integracji i pomocy niepełnosprawnym

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję