Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 \) Niesienie pomocy kobietom maltretowanym, wykorzystywanym, matkom bezdomnym samotnie wychowującym dzieci, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. 2 ) Pomoc rodzicom i młodzieży patologicznej oraż zagrożonym patologią. 3 ) Ułatwienie powrotu do społeczeństwa i pomoc osobom, które zaprzestały uzywania alkoholu. 4 )Upowszechnienie w społeczeństwie wiedzy o społecznych kosztach i skutkach sięgania po alkohol i o jego patologicznym i społecznym podłożu. 5 ) Rozwijaniu współpracy z władzami i organami administracji państwowej i samorządowej w zakresie zapobiegania i zwalczania przemocy w rodzinie i szerzącego się bezrobocia, bezdomności, patologii. 6 ) Podejmowanie współpracy i przedsięwżieć z organami władz administracji państwowej, samorządowej i organami społecznymi, a także organizowanie różnorodnych form społecznych i instytucjonalnych działań dla zwalczania zjawisk przemocy w rodzinie, ucieczki w margines społeczny, szczególnie wśród ludzi młodych. 7 ) Kształtowanie postaw nastawionych na aktywne pomagania ludziom potrzebującym, zagubionym, dorosłym, młodzieży i dzieciom. 8 ) Rozwijanie postaw abstynenckich im zaangażowanych w realizację celów społecznych. 9 ) Podejmowanie działań na rzecz kobiet, dzieci maltretowanych z rodzin rozbitych, ludzi samotnych w zakresie rehabilitacji i readaptacji. 10 ) Działania mające na celu pomoc ludziom nieprzystosowanym społecznie, uchodźcom politycznym, młodym przestępcom w zakresie resocjalizacji i readaptacji. 11 ) Inicjowanie form samopomocy wśród rodzin, młodzieży, osób zagrożonych bezdomnością i uzależnieniem. 12 ) Podejmowanie inicjatywy w mających na celu szeroko rozumianą pomoc dorosłym, młodzieży, dzieciom ze środowisk po pegeerowskich.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000218573
  • e-mail: wspolnymi@onet.eu
  • Telefon: 661920228
  • Adres: UL. WYBRZEŻE 17/43, 00-390 WARSZAWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję