Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 \) upowszechnianie kultury fizycznej i sportu. 2 ) współdziałanie z instytucjami i organizacjami społecznymi, oświatowymi, sportowymi w zakresie tworzenia dogodnych warunków do uprawiania sportu. 3 ) propagowanie idei sportu i rekreacji wśród dzieci i młodzieży. 4 \) wspierania imprez sportowych i rekreacyjnych. 5 ) prowadzenie działalności w zakresie promocji sportu krośnieńskiego. 6 ) pomoc w rozwiązywaniu problemów (ekonomicznych) klubów i stowarzyszeń krośnieńskich działających na rzecz sportu.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000217739
  • e-mail: srskrosno@wp.pl
  • Telefon: 134743334
  • Adres: UL. STASZICA 2, 38-400 KROSNO

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję