Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Wspieranie i propagowanie ruchu hospicyjnego, dla osób przewlekle chorych oraz pomoc w jego prowadzeniu. W tym celu niezbędne jest organizowanie odczytów, prelekcji ,konferencji ,koncertów propagujących ruch hospicyjny i wolontariat, realizacja ogólnopolskiego programu "Pola Nadziei", wymiana doświadczeń z organizacjami hospicyjnymi w kraju i zagranicą, współpraca z mediami,współdziałanie ze strukturami służby zdrowia, instytucjami kościelnymi, organizacjami samorządu terytorialnego, osobami prywatnymi, szkołami i placówkami oświatowymi, gromadzenie funduszy w celu prowadzenia stacjonarnego hospicjum.Celem wg statutu jest również ciągła opieka nad przewlekle i nieuleczalnie chorymi poprzez wpływanie na stan psychiczny,duchowy chorego i jego rodziny ,uśmierzanie cierpień fizycznych, rehabilitacja fizyczna.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję