Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem działalności Klubu jest: 1 . Prowadzenie działalności sportowej ze szczególnym uwzględnieniem funkcji zdrowotnych. 2 . Prowadzenie działalności rekreacyjnej. 3 . Organizowanie imprez sportowo–rekreacyjnych. 4 . Wspieranie młodego pokolenia w życiu sportowym. 5 . Rozwój świadomości i aktywności sportowej dzieci i młodzieży oraz propagowanie zdrowego trybu życia. 5 a. Wspieranie i organizowanie działań zmierzających do poniesienia świadomości zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży, w szczególności: a) poprzez ochronę środowiska, b) przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania się, c)informowania o zagrożeniach dla zdrowia ludzi oraz środowiska naturalnego. 6 . Budowanie nowych obiektów sportowych. 7 . Wykonywanie nowych urządzeń na istniejących obiektach. 8 . Utrzymywanie oraz konserwacja istniejących obiektów i urządzeń. 9 . Rozwijanie zainteresowania aktywnym wypoczynkiem na co dzień w społeczeństwie. 10 . Działalność na rzecz integracji społeczeństwa lokalnego wokół idei sportu. 11 . Dbanie o porządek i bezpieczeństwo publiczne oraz przeciwdziałanie patologiom społecznym. 12 . Ochrona i promocja zdrowia. 13 . Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród mieszkańców okolicznych wsi, a w szczególności poprzez propagowanie i wspieranie kultury fizycznej wśród osób niepełnosprawnych i poszkodowanych w wypadkach samochodowych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję