Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 ) prowadzenie działalności w celu popularyzacji i rozwoju kultury fizycznej, 2 ) prowadzenie działalności w celu zwiększenia bezpieczeństwa ludności, tj szkolenie służb mundurowych i osób cywilnych z zakresu samoobrony, taktyk i technik interwencji, wszelkich szkoleń mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa ludności, 3 ) popieranie działalności członków w zakresie zagadnień związanych z działalnością Stowarzyszenia, 4 ) propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku, podnoszenia świadomości ekologicznej oraz ochronę środowiska naturalnego, 5 \) tworzenie warunków materialnych i organizacyjno=prawnych dla uprawiania sportu, 6 ) wspomagania działalności charytatywnej poprzez udział w imprezach

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję