Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Fundacji jest gromadzenie środków finansowych i zasobów materialnych dla: 038e utrzymania i rozwoju rodzinnych form zastępczego rodzicielstwa świadczonych przez Krystynę i Zdzisława Brewińskich dla dzieci odrzuconych i osieroconych; 038e organizowania współpracy i wzajemnej pomocy między zastępczymi rodzicami * organizacyjnej i prawnej pomocy w powstawaniu rodzin zastepcych 038e tworzenia systemu wsparcia dla rodzin zastępcych i biologicznych oraz usamodzielnionych wychowanków.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000199423
  • e-mail: brewa88@wp.pl
  • Telefon: 4267135876
  • Adres: UL. CHAŁASIŃSKIEGO 11, 92-751 ŁÓDŹ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję