Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenie jest stwarzanie jak najkorzystniejszych warunków do pełnego fizycznego i psychicznego rozwoju dzieci , młodzieży i dorosłych osób z upośledzeniem umysłowym i jak najpełniejszego uczestnictwa w życiu społecznym oraz wspierania ich rodziców i opiekunów; zwiększenie wiedzy na temat możliwości i wartości jakie posiadają osoby niepełnosprawne intelektualnie ; rozwijanie w społeczeństwie lokalnym tolerancji i akceptacji społecznej wobec ludzkiej niepełnosprawności ; pomaganie w zaspokajaniu potrzeb ludzi niepełnosprawnych intelektualnie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję