Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Integrację dzieci pochodzenia polskiego z sierocińców zza wschodniej granicy z rodzinami głównie województwa pomorskiego. Dzieci te mają możliwość zapoznania się ze zwyczajami, kulturą i religią przodków. Organizowanie dzieciom z sierocińców zza wschodniej granicy wypoczynku wspólnie z dziećmi polskimi. Danie możliwości polskim rodzinom kontaktu z dziećmi pozbawionymi dzieciństwa i własnych rodzin. Traktowanie sieroty z domu dziecka jak własne dziecko - uczy naszych rodaków wrażliwości na cudzą krzywdę, a ich dzieci zasad dzielenia się z innymi.W miarę możliwości finansowych leczenie dzieci zaniedbanych lub chorych także wspólnie z innymi fundacjami. W miarę możliwości finansowych gromadzenie i przekazywanie również wspólnie z innymi organizacjami humanitarnymi pomocy charytatywnej dla wybranych sierocińców. Pomoc rodzinom które chcą adoptować dzieci z sierocińców.Pomoc dzieciom uzdolnionym i dobrze się uczących poprzez indywidualny sponsoring ułatwiający zdobywanie wiedzy. Rozszerzenie programu tak, aby objąć nim również dzieci pod opieką krajowych Ośrodków Pomocy Społecznej, Domów Dziecka i Instytucji działających na rzecz dzieci. Współpraca z organizacjami innych krajów w zakresie wymiany kulturalnej zmierzającej do wychowania młodzieży z Polski i innych krajów w duchu pojednania, wzajemnego poszanowania, równouprawnienia i tolerancji. Podejmowanie działań zmierzających do zachowania dziedzictwa kulturowego na terenach byłego ZSRR i innych krajów europejskich.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję