Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . działalność na rzecz dzieci z niepełnosprawnością 2 .działalność na rzecz integracji samodzielności, integracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym 3 .promocja zatrudnienia i aktywizacji zawodowej osób zagrożonych bezrobociem 4 . wspieranie i upowszechnianie rozwoju kultury fizycznej, sportu i turystyki jako elementu integracji społecznej 5 .promocja i organizacja wolontariatu 6 .wspieranie projektów edukacyjnych służących kształtowaniu i rozwojowi cech osobowości: współpracy, wzajemnego szacunku, szacunku do państwa

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję