Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Fundacji jest : 1 ) tworzenie i prowadzenie szpitali, ośrodków zdrowia, punktów pomocy medycznej 2 ) tworzenie i prowadzenie wszelkiego rodzaju domów pomocy społecznej w tym m.in. domów dziecka, świetlic dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych , domów dla osób nieuleczalnie chorych, domów pogodnej starości 3 ) organizowanie pomocy dla osób znajdujących się w trudnych warunkach materialnych i życiowych , w tym m.in. prowadzenie stołówek oraz pomoc osobom niepełnosprawnym 4 ) prowadzenie zakładów produkujących aparaturę medyczną oraz oraz sprzęt sanitarny. 5 ) Sprawowanie pieczy nad kościołami p.w. Św. Jana Jerozolimskiego na Malcie w Poznaniu i pod wezwaniem NMP i św. Ma01c6ymiliana Kolbe w Mistrzejowicach 6 \) Organizowanie i finansowanie religijnych pielgrzymek w Kraju i za granicą, a przede wszystkim organizowanie i finansowanie opieki medycznej nad tymi pielgrzymkami 7 ) Udzielanie pomocy Związkowi Polskich Kawalerów Zakonu Świętego Jana Jerozolimskiego czyli Maltańskich. 8 \) Niesienie pomocy humanitarnej \( rzeczowej i finansowej \) ludziom chorym, biednym , rannym tak w czasie pokoju jak i w czasie wojny. 9 \) Organizowanie kursów szkoleniowych pierwszej przedlekarskiej pomocy medycznej

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję