Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest działalność na rzecz osób niepełnosprawnych: - podniesienie jakości życia osób niepełnosprawnych - wyrównanie szans rodzin i osób wykluczonych znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej - promocja i organizacja wolontariatu - integracja europejska oraz rozwijanie kontaktów i współpracy pomiędzy społeczeństwami - upowszechnianie kultury fizycznej i sportu osób niepełnosprawnych - rozwój nauki, edukacji, oświaty i wychowania

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000180506
  • e-mail: snrost@wp.pl
  • Telefon: 158421183
  • Adres: UL. HUTNICZA 14, 37-450 STALOWA WOLA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję