Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Fundacji jest wspieranie działalności i rozwoju Centrum Onkologii - Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddziału w Gliwicach, zwanego dalej Instytutem Onkologii w Gliwicach, w tym w szczególności: 1 ) wspomaganie Instytutu Onkologii w Gliwicach w realizacji jego zadań i celów statutowych, 2 ) wspieranie badań naukowych prowadzonych w Instytucie Onkologii w Gliwicach w zakresie onkologii oraz innych nauk medycznych i biomedycznych, a w przypadkach szczególnych także badań prowadzonych poza Instytutem Onkologii w Gliwicach, 3 ) wspomaganie organizacyjne i doradcze przedsięwzięć podejmowanych przez Instytut Onkologii w Gliwicach w ramach prowadzonej przez niego działalności, 4 ) pozyskiwanie funduszy na zakup aparatury doświadczalnej i medycznej dla Instytutu Onkologii w Gliwicach, 5 ) pozyskiwanie funduszy na działania inwestycyjne, remontowe lub modernizacyjne prowadzone w Instytucie Onkologii w Gliwicach, 6 \) pozyskiwanie funduszy na stypendia, nagrody i inne formy wsparcia finansowego dla pracowników Instytutu Onkologii w Gliwicach, ze szczególnym uwzględnieniem pracowników naukowych i klinicznych, 7 ) pozyskiwanie funduszy na działalność marketingową i promocyjną na rzecz Instytutu Onkologii w Gliwicach, 8 \) inicjowanie lub wspieranie programów badawczych, informacyjnych lub wydawniczych służących zdobywaniu i upowszechnianiu wiedzy na temat leczenia i profilaktyki chorób nowotworowych, 9 ) prowadzenie działalności usługowej na potrzeby ochrony zdrowia, w tym w zakresie organizacji i obsługi konferencji, seminariów i sympozjów poświęconych zagadnieniom ochrony zdrowia, a także kursów i szkoleń zawodowych dla pracowników służby zdrowia, 10 ) wspieranie innych działań służących rozwojowi badań w dziedzinie onkologii oraz zapobieganiu i zwalczaniu chorób nowotworowych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję