Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

CELEM FUNDACJI JEST: A) WSPIERANIE I PROMOWANIE DZIAŁALNOŚCI ARTYSTÓW I SPORTOWCÓW, B\) ORGANIZOWANIE POMOCY NA RZECZ UBOGICH, CHORYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH, A W SZCZEGÓLNOŚCI DZIECI I OSÓ0011 STARSZYCH, POPRZEZ STWARZANIE IM ODPOWIEDNICH WARUNKÓW EGZYSTENCJI I RÓWNYCH SZANS ŻYCIOWYCH NA DRODZE ICH ROZWOJU INTELEKTUALNEGO, ZAWODOWEGO I KULTURALNEGO, C) PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI EDUKACYJNEJ, D) DZIAŁANIE NA RZECZ HUMANITARNEGO TRAKTOWANIA ZWIERZĄT, OCHRONY ICH PRAW, POSZANOWANIA I OTACZANIA ICH OPIEKĄ, KSZTAŁTOWANIE WŁAŚCIWEGO STOSUNKU DO ZWIERZĄT.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję