Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Realizowanie programu kompleksowej rehabilitacji dzieci i młodzieży z problemami rozwojowymi ( tj. dzieci upośledzonych umysłowo, autystycznych, z ADHD, oraz z parcjalnymi zaburzeniami\), opartej na diagnostyce zaburzeń. 2 .Wczesna interwencja oraz wspomaganie rozwoju dzieci i młodzieży niepełnosprawnej poprzez korygowanie istniejących umiejętności i nawyków, kompleksowanie braków oraz uczenie rozwijanie i podtrzymywanie umiejętności niezbędnych do podjęcia nauki oraz samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie. 3 .Prowadzenie terapii stymulującej i wspomagającej rozwój: a\) fizyczny, b\) poznawczy, c) procesów motywacyjnych oraz kształtowanie się kompetencji społecznych dzieci i młodzieży z zaburzeniami i problemami rozwojowymi. 3 . Kompensowanie zaburzeń funkcji percepcyjno-motorycznych. 4 . Aktualizowanie potencjalnych zdolności dzieci i młodzieży. 5 . Pedagogizacja i wspieranie rodzin. 6 .Integracja dzieci młodzieży upośledzonych umysłowo. 7 .Cele Stowarzyszenia znajdują się w sferze zadań publicznych określonych w art. 4 ust. 1 Ustawy a dnia 24-04-2003 r o działalności pożytku publicznego i wolontariacie. Szczegółowe określenie zadań publicznych znajduje się w rozdziale III Działalność pożytku publicznego Stowarzyszenia Titum.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000162837
  • e-mail: gotkosia@poczta.fm
  • Telefon: 609127559
  • Adres: UL. KWIATKOWSKIEGO 48 A, 35-311 RZESZÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję