Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Wspieranie finansowe nowoczesnej transplantologii w Szczecinie i na terenie całego kraju 2 . Finansowanie powstania Centrum Medycznego Transplantologii o standardach światowych 3 . Promocja i finansowanie rozwoju indywidualności szczególnie zasłużonych dla rozwoju medycyny szczecińskiej i polskiej 4 . Pomoc w rozwoju naukowym i zawodowym młodych lekarzy 5 . Wspieranie finansowe i promocja Szczecińskiego Ośrodka Transplantologicznego w kraju i poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej 6 . Finansowanie badań naukowych w zakresie medycyny i transplantologii 7 . Wspieranie medycznej działalności szkoleniowej i naukowej

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję