Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie Wspólnota Nadbużańska od 2002 roku zrzesza sympatyków, firmy lokalne i pracowników Grupy Arche. Wcześniejsze działania Stowarzyszenia nakierowane były na promocję wschodniego - nadbużańskiego rejonu Polski m. in. poprzez organizację Targów Rękodzieła Artystycznego w Siedlcach oraz projekty turystyczne. Stowarzyszenie Wspólnota nadbużańska otrzymało status organizacji pożytku publicznego. Dzięki 1% podatków został częściowo sfinansowany wyjazd młodzieży z grupy Iskierki Wyobraźni na finał konkursu Odyseja Umysłu do USA w 2016 roku.

W 2017 roku Stowarzyszenie Wspólnota Nadbużańska zmieniło nazwę na Wspólnota Arche, aby być bliżej problemów ludzi i jeszcze mocniej zaangażować osoby związane z grupą Arche także spoza Podlasia. Stowarzyszenie nie chce, aby jego działania były ograniczone terytorialnie. Tak jak rozrasta się Grupa Arche tak samo powinny rozprzestrzeniać się pozytywne projekty, które ukierunkowane są na potrzeby społeczne i socjalne.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000134709
  • e-mail: wspolnota@arche.pl
  • Telefon: 256441464
  • Adres: UL. BRZESKA 134, 08-110 SIEDLCE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję