Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest stworzyć system kompleksowej pomocy chorym i ich rodzinom. Zasadą działania organizacji jest praca społeczna członków. Wspieranie w rozwiązywaniu trudnych problemów opiekuńczych nad chorymi. Szczególnie w postępującej niepełnosprawności chorego, psychicznych barier związanych z genetycznym obciążeniem dzieci 50% ryzykiem, często pomoc rodzinom, które mają więcej niż jedną chorą osobę pod opieką. Wsparcie psychologiczne i rehabilitacja to obecnie jedyna forma opóźniania objawów nieuleczalnej choroby.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję