Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest prowadzenie działalności społecznie użytecznej w zakresie ochrony dóbr kultury oraz upowszechniania kultury fizycznej i sportu. W szczególności Stowarzyszenie realizując powyższe cele promuje: -uprawianie sportu,przede wszystkim golfa z naciskiem na kształcenie dzieci i młodzieży -promowanie czynnego wypoczynku na terenach rekreacyjnych, w tym szczególnie poprzez uprawianie golfa - popularyzacja wiedzy historycznej związanej z fortyfikacjami wchodzącymi w skład Twierdzy Toruń. Stowarzyszenie wspiera również działalność służącą renowacji i konserwacji obiektów wojskowych tworzących kompleks umocnień Twierdzy Toruń popularyzacja golfa jako zdrowego stylu życia poprzez pokazy i turnieje golfowe. - popularyzacja wiedzy historycznej związanej z fortyfikacjami wchodzącymi w skład Twierdzy Toruń. Celem Stowarzyszenia jest rozpowszechnianie kultury fizycznej i sportu przez: a. tworzenie warunków do rozwoju działalności prowadzącej do utrzymania i podnoszenia sprawności fizycznej, b. kształtowanie osobowości poprzez krzewienie zamiłowania do systematycznego uprawiania sportu i rekreacji fizycznej wśród mieszkańców przez angażowanie ich do różnych form aktywności ruchowej, dostosowanych do wieku, stopnia sprawności i zainteresowań sportowych, c. aktywne uczestnictwo w zawodach sportowych organizowanych przez inne organizacje i kluby, d. organizowanie zajęć sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w różnych dziedzinach sportu oraz umożliwianie kształcenia się młodzieży i dorosłych poprzez kierowanie członków stowarzyszenia na kursy i szkolenia, e. rozpowszechnianie wiedzy o zdrowym trybie odżywiania, prowadzenie profilaktyki w walce z uzależnieniami, f. propagowanie wartości uczciwej walki sportowej według zasad Fair Play, g. promowanie zawodów sportowych. h. dbałość o prawidłowy rozwój psychofizyczny członków stowarzyszenia oraz kształtowanie i propagowanie właściwych postaw moralnych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję