Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Cele statutowe organizacji: - 0źukacja kulturalna jako narzędzie rozwoju, kreatywności, terapii, znoszenia barier społecznych i zapobieganiu wykluczeniu społecznemu, - Promocja edukacji przez sztukę i aktywnego uczestnictwa w kulturze, • Podtrzymywanie tradycji narodowej i kulturowej, - 0źukacja w zakresie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w tym działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych. • Promocja dziedzictwa kulturowego jako czynnika rozwoju lokalnego i elementu edukacji międzykulturowej, - Promocja integracji europejskiej poprzez kulturę oraz promowanie nowatorskich przedsięwzięć edukacyjnych w dziedzinie kultury, - Działania edukacyjne na rzecz osób niepełnosprawnych w zakresie terapii przez sztukę, - Popularyzowanie idei zrównoważonego rozwoju, edukacja w zakresie wiedzy o architekturze, krajobrazie kulturowym i ekologii.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję