Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

-UPOWSZECHNIANIE KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU -UPOWSZECHNIANIE KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU WŚRÓD DZIECI I MŁODZIEŻY -STAŁY ROZWÓJ POZIOMU SPORTOWEGO PROWADZONYCH SEKCJI -ORGANIZACJA MASOWYCH IMPREZ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH -CZYNNY UDZIAŁ W IMPREZACH SPORTOWYCH I KULTURALNYCH -UDZIAŁ W PAŃSTWOWYM I WEWNĄTRZ ORGANIZACYJNYM SYSTEMIE ZAWODÓW SPORTOWYCH -PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI SZKOLENIOWO-SPORTOWEJ -PLANOWANIE I ORGANIZOWANIE ŻYCIA SPORTOWEGO CZŁONKÓW KLUBU

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000126167
  • e-mail: sabinac@op.pl
  • Adres: ALEJA WOLNOŚCI 4, 34-300 ŻYWIEC

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję