Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Stowarzyszenie tworzy organizacyjne zaplecze dla działalności bezpłatnej Kliniki Dentystycznej Bencien. Obecnie jest to jedyna klinika oferująca mieszkańcom Nepalu bezpłatne leczenie dentystyczne, również jedyna, która posiada przenośny unit dentystyczny, pozwalający dotrzeć do wszystkich potrzebujących, także w terenie \(pod warunkiem dostępu do prądu). Przez wiele lat gabinet dentystyczny działał pod kierunkiem stomatologa, który spędzał w Katmandu kilka miesięcy w roku. Obecnie pacjentami opiekuje się wykształcona w Polsce tybetańska lekarka. 2 . Stowarzyszeniu udało się wypracować kontakty, które pozwalają na pewne i bezpieczne przekazywanie finansowego wsparcia byłym więźniom i najbliższym skazanych za przestępstwa polityczne w Tybecie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję