Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Promowanie zdrowego stylu życia - realizowanie programów oraz projektów tworzonych i przeprowadzanych w środowisku lokalnym. Są to zarówno działania jednorazowe \(np. Pomorski festiwal Krótkich Filmów o HIV") jak i działania wieloletnie, kontynuowane przez wiele lat. Przykładowe programy-projekty-działani a w tym obszarze: "Dbam o siebie - żyję zdrowo" - program z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia. Głównym celem programu jest kształtowanie wśród społeczności szkolnej zachowań i postaw prozdrowotnych, czyli promocja zdrowego stylu życia. Adresatami programu są uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz ich rodzice.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję