Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Międzymurze przy Barbakanie – plenerowy pokaz prac artysty Marka Konatkowskiego \( 19.06.2016 \) – jednodniowa prezentacja p[rac malarstwa i fotografii połączona z wernisażem i spotkaniem z artystą Międzymurze przy Barbakanie – plenerowy pokaz prac Wiesława Sawickiego \( 24 i 29 czerwca 2016 \) – jednodniowa prezentacja prac malarstwa połączona z wernisażem i spotkaniem z artystą Wpółpraca z Muzeum Dulag 121 w Pruszkowie – wystawa plenerowa fotografii archiwalnej Mieszkańcy warszawy w czasie Powstania 1944 \( 01- 14 sierpnia 2016 \) – fotografie ze zbiorów Fundacj Wystawa fotografii archiwalnej na Murach 0drbakanu - Krzywe koło w czasie i przestrzeni \( 2 sierpnia – 12 września 2016 \)- wystawa zorganizowana przy współpracy z Archiwum Państwowym w Warszawie. Zdjęcia archiwalne ze zbiorów Archiwum. Wystawa fotografii archiwalnej na Murach Barbakanu – Otwock – uzdrowisko i letnisko Warszawy \( 2 sierpnia – 12 września 2016 _ - wystawa zorganizowana przy współpracy z Archiwum Państwowym w Warszawie. Zdjęcia archiwalne ze zbiorów Archiwum.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję